SIATKA OGRODZENIOWA

Siatka ogrodzeniowa to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie grodzenia terenów. Ogromne zainteresowanie zawdzięcza przede wszystkim dobrym parametrom technicznym, bardzo łatwemu montażowi oraz niskiej cenie.
Wykorzystywana jest najczęściej do zabezpieczenia obszarów prywatnych posesji,ogrodów,obiektów sportowych. Sprawdza się również na terenach hal produkcyjnych, magazynów, a także obiektów użyteczności publicznej.
Oprócz doskonałych parametrów technicznych, oferowane przez nas produkty cechuje wysoka estetyka wykonania oraz uniwersalność.


Oferujemy siatki ocynkowane oraz ocynkowane powlekane tworzywem PCV w różnej kolorystyce:

Siatki ocynkowane wyprodukowane są z drutu:

 • grubości od fi 2,5mm do fi 4mm

 • Siatki ocynkowane oraz powlekane z drutu:
 • grubości od fi 3mm do fi 4mm

 • W sprzedaży posiadamy siatki w różnych wysokościach.

  Wysokość: od 500mm do 6000 mm

  Rozmiar oczka:
 • Dla siatki PCV: od 55×55 do 75×75 mm
 • Dla siatki ocynkowanej: od 55×55 do 75×75 mm

  Do uzupełnienia ogrodzenia siatkowego posiadamy słupki ogrodzeniowe z rury czarnej lub ocynkowanej pokrytej tworzywem PCV

  Słupki wykonane są z rury:
 • grubości fi 42mm lub fi 48mm • W ofercie słupki w różnych wysokościach oraz kolorystyce:


  PODMURÓWKI BETONOWE

  Zastosowanie gotowych podmurówek coraz mocniej wypiera tradycyjne metody budowania fundamentów ogrodzeniowych. Wiele firm specjalizujących się w wykonywaniu ogrodzeń a także osoby prywatne, decyduje się na stosowanie nowszej metody, co spowodowane jest znaczną redukcją czasu pracy i oszczędnością finansową. Zastosowanie gotowych podmurówek eliminuje uciążliwe wyrabianie dużych ilości betonu niezbędnego do wykonania podmurówki, a także znacznie ogranicza nieporządek na terenie budowy. W metodzie tradycyjnej dodatkowym problemem była konieczność wykonywania szalunków i zbrojeń niezbędnych do prawidłowego skonstruowania fundamentu. Dzięki zastosowaniu podmurówek prefabrykowanych, problem ten przestaje istnieć, a ogrodzenie wykonane jest w bardziej nowoczesnym stylu.


   

  


                               

  Copyright by Color-Design-Stal-Tech Kielce