PANELE OGRODZENIOWE

Panele ogrodzeniowe to  nowoczesne systemy ogrodzeń, które cechuje wysoka wytrzymałość oraz atrakcyjny wygląd.
Panele ogrodzeniowe oferowane przez naszą firmę wyróżniają się wysoką jakością wykonania, jak i estetycznym wykończeniem, dlatego znajdują zastosowanie w wielu różnych miejscach.

Ogrodzenia panelowe stosowane są jako zabezpieczenie:
prywatnych posesji, firm, magazynów, fabryk, stadionów, szkół, a także innych obiektów użyteczności publicznej.

W sprzedaży oferujemy ogrodzenia panelowe ocynkowane, które dodatkowo mogą być pomalowane metodą proszkową. Powierzchnia ocynkowana pokryta dodatkowo farbą jest bardziej odporna na procesy utleniania się cynku, dlatego skutecznie zapobiega korozji.
Jako uzupełnienie oferty ogrodzeń panelowych posiadamy słupki z profili 60mm x 40mm oraz obejmy montażowe, które są równie wysokiej jakości, estetycznie wykonane i odporne na korozję.
Słupki wyposażone są w górne nakładki z PCV, które chronią wnętrze przed dostaniem się wody.Standardowa kolorystyka:

Na życzenie możemy zorganizować ogrodzenie w każdym kolorze z palety RAL.

W ofercie posiadamy ogrodzenia panelowe:

 • 3D ( 3 przetłoczenia V ) z drutu fi 4mm/5mm w wysokości w wysokości od 63cm do 253cm


 • 2D ( ogrodzenie panelowe bez przetłoczeń ) z drutu 6mm/5mm/6mm lub 8mm/6mm/8mm w wysokości od 103cm do 203cm.


  PODMURÓWKI BETONOWE

  Zastosowanie gotowych podmurówek coraz mocniej wypiera tradycyjne metody budowania fundamentów ogrodzeniowych. Wiele firm specjalizujących się w wykonywaniu ogrodzeń a także osoby prywatne, decyduje się na stosowanie nowszej metody, co spowodowane jest znaczną redukcją czasu pracy i oszczędnością finansową. Zastosowanie gotowych podmurówek eliminuje uciążliwe wyrabianie dużych ilości betonu niezbędnego do wykonania podmurówki, a także znacznie ogranicza nieporządek na terenie budowy. W metodzie tradycyjnej dodatkowym problemem była konieczność wykonywania szalunków i zbrojeń niezbędnych do prawidłowego skonstruowania fundamentu. Dzięki zastosowaniu podmurówek prefabrykowanych, problem ten przestaje istnieć, a ogrodzenie wykonane jest w bardziej nowoczesnym stylu.

   
 • 


                               

  Copyright by Color-Design-Stal-Tech Kielce